Від Бердянська до Черкас (слайд-шоу: монтаж – Юрій Потебня, музичний супровід (гра на бандурі) –Валентин Лисенко)

21 жовтня 2019

4-5 серпня і 11-15 жовтня цього року  продовжилися мої подорожі та зустрічі з однокурсниками – випускниками КТІХП 1977 року:  Олександром Громом (Генічеськ), Олександром Матвієнком (Бердянськ), Василем Хімородою (Ватутіне), Людмилою Косенко (Черкаси).

Що може бути кращим за безтурботний відпочинок на Арабатській косі біля Генічеська, та ще в компанії студентського друга! Натомість Бердянськ зустрів  шквалом на Азовському морі, негода загнала погрітися до кав'ярні, де тут же пропала електрика. Тому й світлини виглядають романтично. Наступного дня гроза завершилася громом з райдугою, щойно прибули на Кам'яну Могилу поблизу Мелітополя.

Інша річ Черкащина - український материк, осердя хліборобства з часів Трипілля! Цьогоріч Покрова тут справді золота: чи то на березі повноводого уманського ставу, чи під шатами старовинного парку графа Шувалова на околиці Тального, чи ж у середмісті обласного центру на Дніпрі-Славуті.

Дорогі однокурсники, дякую вам за прекрасні миттєвості спілкування!

Водночас відбулися зустрічі з непересічними людьми: у Тальному з подружжям Олегом і Іриною Шатайлами,  у Черкасах з науковцем-аграрієм, меценатом Михайлом Бащенком .


Дякую за гостинність ! Запрошую всіх вас до Ніжина!

Микола Шкурко