Подорож однокурсників (слайд-шоу: монтаж – Антоній Шкурко, музичний супровід (гра на кобзі) – Василь Кирилич)

21 листопада 2018

 З 1 листопада і до 18 листопада 2018 року тривала феєрична подорож однокурсників – випускників КТІХП 1977 року Миколи Шкурка і Олександра Грома містами і селами 7-ми областей України: Чернігівської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Львівської.

Метою подорожі було відвідання однокурсників і це успішно вдалося  здійснити. У Вінниці була зустріч з Олександром Ковальським і Ніною Новаленко (Хамелюк), у Кам’янці-Подільському – з Людмилою Борковською (Соколовською), у Білій біля Чорткова – з Петром Вівчариком, у Тернополі – з Наталією Ковалок (Савчук) і Ніною Капуш (Мединською), у Дубні – із Зінаїдою Довгань (Церазовою), у Луцьку – з Людмилою Ващенко (Волинець) і Павлом Бистриком. Дорогі однокурсники, дякуємо вам за незабутній час спілкування!

Водночас відбулися зустрічі з цікавими людьми: журналістом Василем Чепурним (м. Чернігів), подружжям підприємців Сергієм і Оленою Потапенками (с. Волинка на Чернігівщині), колишнім політв’язнем Миколою Адаменком (м. Сосниця на Чернігівщині), науковцями з Кам’янець-Подільського державного університету ім. Івана Огієнка Олегом Рарицьким і Валерієм Щегельським (м. Кам’янець-Подільський), громадським діячем Ігорем Кавичем (м. Львів), кобзарем Василем Кириличем (м. Дрогобич). Усім їм наша вдячність!